Premier nutrition rejuvenating once a day dose 30 kapslí

Přírodní doplněk stravy na bázi bílého a černého lanýže vhodný pro tu nejzralejší pleť.


1 884 Kč
Kategorie: Oolaboo
 

Truffle Indulgence Premier Nutrition Rejuvenating Once a Day Dose

Hledáte přírodní doplněk stravy pro tu nejzralejší pleť? Pak jste tady správně. Tento doplněk stravy funguje na bázi bílého a černého lanýže a je tak vhodný pro zralou pleť. Obsahuje složky, které se v pokožce vyskytují přirozeně a pomáhá jim plnit svou funkci. Díky složení zůstává pokožka hydratovaná a vrásky se jeví viditelně menší. Nechybí ani extrakt z řas, který pokožce prospívá a udržuje ji krásnou a hlavně zdravou.

Tento doplněk stravy je to nejlepší, co může Oolaboo nabídnout v oblasti přírodních doplňků stravy pro každodenní použití.

Naše výrobky obsahují promyšlené kombinace prvotřídních surovin vyvinutých podle nejnovějších vědeckých poznatků z oblasti péče o vlasy a pleť. Tento produkt je vyráběn pod farmaceutickým dohledem s nejpřísnějšími požadavky na kvalitu.

 

Účinky

  • Pokožka zůstává krásně hydratovaná.
  • Vrásky jsou viditelně menší.
  • Pokožku udržuje krásnou a zdravou.

 

Aplikace

1 kapsle denně před spaním. Je třeba ji zapít dostatečným množstvím vody (přibližně sklenice vody). Pro dosažení nejlepších výsledků kombinujte s dalšími produkty o pleť Truffle Indulgence.

 

Cílová skupina

Je vhodný pro všechny, kteří chtějí zlepšit stav své pokožky.  Speciálně doporučeno pro osoby starší 40 let.

 

Upozornění

Při používání antikoagulačních léků (jako je warfarin a kumarin) nebo při užívání léků v případě zvýšené funkce štítné žlázy se vždy poraďte se svým lékařem.

Obsahuje lepek a může obsahovat stopy sóji.

 

Složení

Astaxantin a kyselina hyaluronová: Vyskytuje se v pokožce přirozeně v její pojivé tkáni.

Astapure®: Extrakt z řas, který prospívá pokožce a udržuje ji krásnou a zdravou.

Kyselina hyaluronová: Váže ve vodě až třicetinásobek své vlastní hmotnosti, takže pokožka zůstává hydratovaná a vrásky se jeví viditelně menší.

 

TRUFFLE FLAVOR, ASTAPURE ANTIOXIDANT CONCENTRATE FROM ALGAE, VITAMIN K2 MK7 UNIK2TM 0,2%, VITAMIN E, HYALURONIC ACID, COPPER, IODINE, SELENIUM AS SODIUM SELENITE.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: