Novinka

Hair, skin & nail nutrition once a day dose 30 kapslí

Aktivní přírodní doplněk stravy pro zdravé, silné, lesklé vlasy plné objemu


1 322 Kč
Kategorie: Péče pro ženy
 

Hair, Skin & Nail Nutrition Once s Day Dose 30 kapslí

Chtěli byste zdravé, silné a lesklé vlasy s objemem? A nedaří se vám toho docílit? Možná potřebujete trochu pomoci. Vlasy totiž ovlivňuje i naše strava, která je vyživuje zevnitř. A proto zde máme doplněk, který vám pomůže dosáhnout vašeho cíle.

Tento doplněk byl vyvinut podle nejnovějších vědeckých poznatků. Podporuje přirozený proces růstu vlasů a dodává kořínkům potřebné živiny. Vysoce kvalitní směs 10 aktivních složek také zajišťuje zářivou pleť a zamezuje lámavosti křehkých nehtů. Pouhá 1 kapsle denně vyživuje vlasy, kůži a nehty zevnitř. Na rozdíl od šamponů tento doplněk stravy vyživuje kořínky vlasů zevnitř. Tento přípravek se doporučuje užívat v případě matné, nevýrazné, unavené pokožky, vlasů a nehtů.

 

Účinky

  • Přispívá ke zdraví pokožce hlavy.
  • Zajišťuje zářivou pleť.
  • Zamezuje lámavosti nehtů.
  • Podporuje růst vlasů a dodává kořínkům živiny.
  • Pomáhá vlasům stát se silnými, zdravými a lesklými.
  • Dodává vlasům objem.

 

Aplikace

1 kapsli denně zapijte ideálně po jídle dostatečným množstvím vody. Během prvního týdne můžete kapsli užívat dvakrát denně jako počáteční dávku. Pro dosažení nejlepších výsledků užívejte kapsle 90 dnů a kombinujte s dalšími produkty péče o vlasy Oolaboo.

 

Cílová skupina

Lidé, kteří touží po zdravých, silných a lesklých vlasech plné objemu. Pro ty, kteří řeší lámavost nehtů a chtějí prospět i své pokožce.

 

Upozornění

Naše výrobky obsahují promyšlené kombinace prvotřídních surovin vyvinutých podle nejnovějších vědeckých poznatků z oblasti péče o vlasy a pleť. Tento produkt vyráběn pod farmaceutickým dohledem s nejpřísnějšími požadavky na kvalitu.

 

Složení

VITAMIN B3, VITAMIN B5, VITAMIN B6, BIOTINE, FOLIC ACID, VITAMIN D, VITAMIN E, COPPER, SELENIUM, SILICIUM (BAMBOO).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: