Novinka

OOOO parfum scented candle

Ručně litá 100% eko sójová vosková svíčka bez barviv nebo jiných syntetických přísad v recyklované skleněné nádobě.

 

1 160 Kč
Kategorie: Oolaboo
 

OOOO Parfum Scented Candle

Taky jste jako malí rádi namáčeli prsty do vosku od svíčky? A říkali jste si, že by bylo super, kdyby ten vosk o vaše ruce pečoval? Pak jste narazili na produkt, který vám toto přání splní. Tato svíčka není jen obyčejnou svíčkou, ale funguje také jako vyživující krém na ruce či masážní olej. No není to skvělá zpráva?

Svíčka je ručně litá a je na ni použitý sójový vosk bez barviv a jiných syntetických přísad a je v recyklované skleněné nádobě s vůní santalového dřeva. Hoří čistě a průměrně 2x déle než jiné svíčky. Sójový vosk pochází ze sójových bobů a je zcela biologicky odbouratelný a šetrný k životnímu prostředí. Knot je čistě bavlněný bez olova, chemikálií či bělidla. Svíčka je také obohacena o vitamín D a díky tomu je vosk jemný a zvlhčující a lze ho použít jako krém na ruce či masážní olejíček. No není to geniální?

 

Účinky

  • Rozehřátý vosk lze využít jako krém na ruce či masážní olejíček.
  • Provoní váš dům krásnou vůní santalového dřeva.
  • Hoří průměrně 2x déle než jiné svíčky.
  • Šetrná k životnímu prostředí.
  • Vegan.

 

Aplikace

Odstřihněte cca 1 cm knotu. Vždy používejte svíčku v dobře větraném prostoru. Udržujte vosk svíčky čistý, bez kousků knotu, zápalek a nečistot. Nikdy nenechávejte hořící svíčku bez dozoru.

Pokud svíčku chcete použít jako krém na ruce či olejíček, tak opatrně nalijte vosk na ruku nebo v něm začněte namáčet prsty. Poté si jen užijte vůni a péči, kterou vám vosk poskytne.

 

Cílová skupina

Všichni milovníci svíček, přírody, multifunkčních věcí, krásné vůně a péče o ruce. Pro lidi, kteří rádi namáčejí prsty do vosku svíček.

 

Složení

Vitamín D: Vosk je díky němu jemný a zvlhčující a lze použít jako krém či olejíček.

100% eko sójový vosk: Svíčka je šetrná k životnímu prostředí.

 

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 23.3.2021
Vosk je zároveň i jako regenerační krém na ruce. Nádherné voní.