N5-Native Scalp Fluid 125Ml

N5-Native Scalp Fluid 125Ml
  • 1 z 4

800 Kč
Kategorie: System Professional
Hmotnost: 0.125 kg
 

Native Scalp Fluid

Chcete chránit pokožku před škodlivými látkami? Chcete o pokožku pečovat? Chcete, aby vaše vlasy lépe reagovali na dotek, styling i barvu? Výborně. Tak to jste tu správně.

Fluid vaši pokožku ochrání před ošklivými látkami a dodává ji chladivý a osvěžující pocit. Má dezinfekční účinky, takže pokožku zároveň zklidní. A jak už jsme řekli, tohle není všechno. Vaše vlasy navrací do panenského stavu, kdy budou viditelně zdravější. Zároveň obnovuje přirozenou rovnováhu lipidů ve vlasech a chrání keratin před poškozením.

A jestli vás ani to všechno nepřesvědčilo, tak vás třeba přesvědčí to, že 95% látek je přírodního původu. Tento produkt je tedy bez sulfátů, silikonů a parabenů. Navíc je vhodný pro všechny typy vlasů. A to prostě chcete. Možná vás popostrčí i to, že produkt doprovází naprosto neodolatelná svěží vůně.

Účinky

  • Zklidňuje pokožku a chrání ji před škodlivými látkami. Dává ji chladivý a osvěžující pocit.
  • Obnovuje kvalitu vlasů.
  • Vlasy vypadají zdravější a lépe reagují na dotek, styling i barvu.

Aplikace

Naneste po každém mytí vlasů. Aplikujte na ručníkem vysušenou pokožku hlavy, masírujte po dobu 5 minut a neoplachujte. Dále vlasy upravte jako obvykle.

Doporučujeme používat v kombinaci s Nativ Shampoo.

Cílová skupina

Bezoplachový fluid je vhodný pro všechny typy vlasů. Je tedy pro všechny zákazníky, kteří chtějí chránit a pečovat o pokožku a své vlasy.
 

Složení

EnergyCodeTM Complex: Obnovuje přirozenou rovnováhu lipidů ve vlasech a chrání keratin před poškozením. Vlasy vrací do panenského stavu – jsou viditelně zdravější a lépe reagují na dotek, styling i barvu.

Vrbová kůra: Přírodní zdroj kyseliny salicylové, která podporuje ochranu vlasové pokožky.

Kmenové buňky Acai Berry: Přírodní zdroj antioxidantů, chrání vlasovou pokožku před volnými radikály.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: