N3-Native Pre-Shampoo Clay 200ml

  • 1 z 2

800 Kč
Kategorie: System Professional
Hmotnost: 0.2 kg
 

Native Pre-Shampoo Clay

Chcete vašim vlasům a pokožce dopřát extra porci lásky a péče? Pak musíte vyzkoušet tento jedinečný produkt. Pomůže vaši pokožku chránit přes nepříznivými vlivy a dodá ji svěží a chladivý pocit. Zároveň ji zklidní. Prostě se o ní postará se vším všudy. A to samozřejmě není všechno. O vaše vlasy se postará se stejnou pečlivostí jako o vaši pokožku. Vaše vlasy budou od pohledu zdravější. Zároveň obnovuje přirozenou rovnováhu lipidů ve vlasech a chrání keratin před poškozením.

A jestli vás ani to všechno nepřesvědčilo, tak vás třeba přesvědčí to, že 95% látek je přírodního původu. Tento produkt je tedy bez sulfátů, silikonů a parabenů. Dokonalé složení podtrhuje okouzlující svěží vůně. Tak co, jste připraveni se začít více hýčkat a udělat pro svoje vlasy a pokožku maximum?

Účinky

  • Zklidňuje pokožku a chrání ji před škodlivými látkami. Dává ji chladivý a osvěžující pocit.
  • Obnovuje kvalitu vlasů.
  • Vlasy vypadají zdravější a lépe reagují na dotek, styling i barvu.

Aplikace

Aplikace je zde dost netradiční. Ještě než vlasy umyjete šamponem, tak naneste tento produkt do suchých vlasů. Naneste přímo na pokožku v dostatečném množství a jemně ji do pokožky krouživými pohyby prstů vmasírujte. Nechte 5 minut působit a důkladně vypláchněte teplou vodou. Následně aplikujte šampon z řady Nativ a jednou si s ním vlasy umyjte. Poté už do vlasů tradičně aplikujte kondicionér. Nakonec aplikujte Fluid.

Cílová skupina

Kdokoliv, kdo cítí, že potřebují jeho vlasy a pokožka detox. V ideální případě aplikujte na pokožku mastnější a lehce znečištěnou. Detox si můžete dopřát jednou měsíčně.
 

Složení

EnergyCodeTM Complex: Obnovuje přirozenou rovnováhu lipidů ve vlasech a chrání keratin před poškozením. Vlasy vrací do panenského stavu – jsou viditelně zdravější a lépe reagují na dotek, styling i barvu.

Vrbová kůra: Přírodní zdroj kyseliny salicylové, která podporuje ochranu vlasové pokožky.

Kmenové buňky Acai Berry: Přírodní zdroj antioxidantů, chrání vlasovou pokožku před volnými radikály.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: