C5B-Color Save Bi Phase Conditioner 185ml

  • 1 z 2

Neoplachový kondicioner.


850 Kč
Kategorie: System Professional
Hmotnost: 0.185 kg
 

Color Save Bi Phase Conditioner

Možná patříte do skupiny lidí, kteří mají velmi jemné vlasy a u klasických kondicionérů se bojí zatížení a ztráty objemu. Nebo naopak možná patříte k lidem, kteří vlastní velmi silné až krepaté vlasy, které se rády zacuchávají a jdou velmi obtížně rozčesat.

A právě pro vás tu je dvoufázový kondicionér Color Save Bi Phase Conditioner, který je vhodný pro všechny typy barvených vlasů. Díky svému složení pomáhá udržet molekuly barev uvnitř vlasových vláken a tím zabraňuje rychlému vyblednutí barvy. Naopak barvu udržuje svěží a zářivou. Po aplikaci hned pocítíte, že vlasy jsou poddajné a jdou velmi dobře rozčesat. A jako třešničkou na dortu je to, že tento kondicionér vašim vlasům dodá hebkost a okouzlující lesk.

Takže pokud chcete vlasům poskytnou pořádnou dávku výživy, prodloužit zářivost barvy anebo si jen usnadnit rozčesávání, tak by tento produkt měl mířit do vašeho košíku.

 

Účinky

  • Zabraňuje rychlému vyblednutí barvy.
  • Dodává vlasům lesk.
  • Vlasy jsou po aplikaci hebké.
  • Vyživuje vlasy.
  • Usnadňuje rozčesávání.
  • Nezatěžuje vlasy.

 

Aplikace

Sprej důkladně protřepejte a na umyté a ručníkem vysušené vlasy aplikujte 6 – 8 dávek. Neoplachujte a jen vlasy jemně pročešte a vyfénujte. Pokud máte vlasy extrémně silné, tak produkt aplikujte do ručníkem vysušených vlasů až po použití klasického kondicionéru.

 

Cílová skupina

Lidé s barvenými vlasy, kteří chtějí prodloužit životnost barvy a dodat vlasům lesk a hebkost. Také ti, kteří trpí na zacuchávání vlasů.

 

Složení

Včelí vosk: Chrání proti volným radikálům a udržuje vlasy svěží a lesklé.

UV filtr: Chráním před poškozením vlasů a blednutí barvy.

Amino TSP: Vyživuje a chrání vaše vlasy.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: