Tip

X5A-Alpha Energy 100ml

  • 1 z 2

Extrémně silná péče pro pokožku a vlasy.


2 000 Kč
Kategorie: System Professional
Hmotnost: 0.1 kg
 

Alpha Energy

 

Po pěti letech výzkumu hrdě představujeme svatý grál vlasových produktů, který je určen pro všechny typy vlasů. Ptáte se proč tento produkt označujeme jako svatý grál? Odpověď je jednoduchá. Za prvé je tento přípravek vhodný pro všechny typy vlasů. A za druhé, zažijete skutečnou transformaci vlasů a vlasové pokožky již po prvním použití. Co se vlastně stane? Zbavíte vlasovou pokožku stresu a vlijete do ní a do vlasů novou energii.

Tento produkt je kombinací působivé, čisté formy Energy Code TM Complexu a osvědčeného účinného složení. Je určen k obohacení tří segmentů vlasu: pokožky hlavy, vlasových vláken a textury vlasu, čímž zajišťuje viditelně plnější a poddanější prameny – od kořínků ke konečkům. Alpha energy pracuje v symbióze se všemi výrobky řady System Professional. Po pravidelném používání tohoto výrobku se vlasy stávají živějšími, plnými pružnosti, lesku a síly. Vlasy také lépe reagují na další vlasovou péči.

 

Účinky na vlasy

Po jednom použití: Silné vlasy, které jsou zvladatelnější a také mnohem pružnější.

Po dvou týdnech: Vlasy se stávají snáze zvladatelné a déle drží tvar. Získají více energie a síly z vnitřku.

Po uplynutí tří měsíců (odpovídá jedné lahvičce produktu): Je obnovena vnitřní energie vlasů a viditelně se snížila míra poškození struktury vlasu. Vlasy jsou na dotek pružnější, zdravější a odolnější.

 

Účinky na vlasovou pokožku

Po jednom použití: Produkt pokožku jemně zchladí a má na ni zklidňující účinek. Díky Alpha Energy zlepšíte tok živin ke kořínkům vlasů.

Po dvou týdnech: Hydrolipidová bariéra je posilněna a díky tomu je vlasová pokožka hydratovanější a podráždění pokožky je viditelně menší.

Po uplynutí tří měsíců (odpovídá jedné lahvičce produktu): Pokožka hlavy působí omlazeným a zdravým dojmem.

 

Aplikace

Použití tohoto produktu je velmi jednoduché i díky inovativnímu dávkovači v podobně pumpičky. Je důležité si pamatovat, že tento produkt je určený do vlhkých vlasů. Vypumpujte si produkt do dlaní či přímo na pokožku a jemně vmasírujte od kořínků až ke konečkům. Neoplachujte a vlasy poté upravte jako obvykle.

 

Cílová skupina

Pro všechny typy vlasů. Vhodné i pro jemné a slabé vlasy.

 

Složení

Histidin: Opravuje vlasová vlákna a snižuje škodlivé volné radikály, čímž zabraňuje dalšímu poškození keratinu (je zodpovědný za jejich kvalitu, růst, pevnost a lesk).

Přírodní lipidy: Obohacuje vlasy o kombinaci lipidů, takže jsou vlasy od kořínků ke konečkům hladké a lesklé.

Kofein: Zrychluje krevní oběh ve vlasové pokožce hlavy za účelem lepšího toku živin v pokožce a vlasových folikulech (tkáň, která obaluje vlas a z níž vlas vyrůstá).

Vitamin B3 amid: Zlepšuje funkci přirozené hydrolipidové bariéry, díky čemuž je vlasová pokožka hydratovanější.

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
D Avatar autora | 17.3.2021
Perfektní produkt pro růst vlasů a regeneraci pokožky. Po dlouhém hledání a vyzkoušení mnoha jiných mohu jen doporučit právě Alpha Energy ????????????