B1-Balance Shampoo

112/15M 112/250 112/100 Zvolte variantu

Šampon pro citlivou pokožku


45 Kč 600 Kč 2 190 Kč od 45 Kč
  • Varianta
Kategorie: System Professional
 

Balance Shampoo

Máte velmi citlivou pokožku hlavy, která reaguje nepříznivě na teplo, chlad nebo na nějaké chemické látky? Trápí vás zarudnutí, pocit napětí, svědění nebo dokonce bolestivost? Máte v hlavě suché šupinky, které spadají na ramena? Pak hledáte Balance šampon. Pokožku zklidňuje a velmi šetrně se o ni stará. Vlasy pečlivě a citlivě myje a nezapomíná jim dodávat výživu, kterou potřebují kvůli padání vlasů.

 

Důležité upozornění: Tento šampon je určen k použití jen v okamžiku, kdy vaši pokožku trápí výše zmíněné komplikace. Jakmile obtíže ustanou, tak masku vynechejte a vraťte se k ní až když je znovu potřeba. Závažnější potíže související s pokožkou hlavy konzultujte s lékařem.

 

Účinky

  • Posiluje slabé vlasy a brání jejich vypadávání.
  • Zklidňuje pokožku hlavy.
  • Obnovuje vlastní obranyschopnost vlasové pokožky.

 

Aplikace

Vlasy pořádně propláchněte teplou vodou. Malé množství šamponu rozetřete v dlaních a rovnoměrně aplikujte k pokožce hlavy. Nezapomínejte ani na pokožku za ušima či na temeni hlavy. Produkt jemně vmasírujte a používejte k tomu jen polštářky prstů. Délky vlasů očistěte jen vzniklou pěnou. Následně produkt velmi pečlivě vymyjte. Nebojte se na jedno místo vrátit víckrát. Nakonec z vlasů vymačkejte přebytečnou vodu a aplikujte kondicionér. Doporučujeme kondicionér z řady Hydrate.

 

Cílová skupina

Pro všechny, které trápí komplikace zmíněné výše.

 

Složení

Dl-Panthenol: Hydratuje a zklidňuje vlasy i pokožku.

Betain: Zajišťuje protizánětlivý účinek.

Extrakt z bílé kůry: Zklidňuje podráždění pokožky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: