Vše o nákupu

Vše o nákupu

 

Možná jste si všimli, že tu máme možnost registrace. Ale možná nevíte, v čem je výhoda toho být u nás zaregistrovaný. Je to prosté. Když se zaregistrujete, zboží, které zakoupíte, bude uloženo do historie a vy získáte přehled o tom, čím vaše vlasy během posledních měsíců a let byly hýčkané. Dokážeme tak při příštím nákupu lépe vyhodnotit, co je právě pro vás vhodné pro následnou péči a vytvořit kvalitní diagnózu přímo vám na míru. Pokud tedy toužíte po radě ohledně péče o vaše vlasy, tak nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám poradíme a pomůžeme vám dát vaše vlasy zase do kupy. Kromě toho máme pro naše registrované zákazníky slevy a dárky. Pokud chcete vědět více, tak čtěte pohodlně dále.

Ptáte se jestli máme nějaké slevy a dárky? To si pište, že máme! 

Přichystali jsme si pro vás slevu ve výši 10% na péči v jakémkoliv našem salonu. Pokud po této slevě toužíte, tak stačí během jednoho roku u nás zakoupit produkty v minimální hodnotě 4000 Kč a slevový voucher je váš! Zašleme ho na vaši e-mailovou adresu uvedenou při registraci.

Už jste našimi klienty a chodíte k nám do salónů? Perfektní! Nezapomněli jsme totiž ani na vás. Po vaší čtvrté návštěvě můžete požádat o kartičku na které naleznete slevový kód ve výši 10% na nákup na našem e-shopu.

Staráte se o své vlasy o 106 a už jste na našem e-shopu nakoupili za 4000 Kč během 3 měsíců? To rádi slyšíme. A jako dárek pro vás máme profesionální čištění kúrou Malibu - C zdarma a k tomu 50% slevu na péči s ní spojenou (mytí vlasů, foukání a konečná úprava). Ptáte se, co tato kúra vlastně je? Tak si to pojďme říct. Tato kúra zbavuje vlasy všech nežádoucích nečistot, nánosů silikonů, usazenin vodního kamene nebo chloru. Vaše vlasy jsou pak skvěle očištěny a připraveny na následnou péči, kterou díky kúře lépe přijmou. Sleva vám bude zaslána v podobě voucheru na vaši e-mailovou adresu uvedenou v registraci. Platnost slevy je 6 měsíců a počítá se od data vystavení. Slevy se nesčítají. Uplatnit lze na našich pobočkách Studio Advance Vinohrady a Týnská ulička.

Zajímají vás praktické věci jako je doprava, reklamace a možnost kontaktu?

Tak to jste na správném místě. V této chytré tabulce naleznete odpověď ohledně dopravců i cen. Doba dodání se pohybuje mezi 3 - 5 pracovními dny. Pokud by bylo třeba cokoliv reklamovat, tak nás kontaktujte pomocí emailu a nebo nám zavolejte. Občas se může stát, že se při dopravě něco pokazí a je třeba provést reklamaci. Pokud to je váš případ, tak v Nejčastějších dotazech se dozvíte, co dál.

Doprava Cena dopravy při objednávce
zboží pod 2000 Kč
Cena dopravy při objednávce
zboží nad 2000 Kč
Dobírka
Osobní převzetí Zdarma
 Zdarma 
Zásilkovna  55 Kč
 Zdarma 
30 Kč
PPL - Doručení na adresu 99 Kč Zdarma 30 Kč
DPD - Doručení na adresu 99 Kč
 Zdarma 
30 Kč
Pošta - Doručení na adresu 115 Kč
 Zdarma 
30 Kč