P4-Purify Shampeeling 150ml

  • 1 z 2

1 099 Kč
Kategorie: System Professional
Hmotnost: 0.15 kg
 

Purify Shampeeling

Chcete šetrně bojovat s lupy a s mastnou podrážděnou vlasovou pokožkou? Tak to jste zde správně. Váš problém vám pomůže vyřešit intenzivnější péče, která dokáže zklidnit podrážděnou pokožku a bojovat proti lupům udržitelným způsobem. Tento lehký peeling se stane vaším věrným pomocníkem.
 

Při pravidelném používání vám bude zajištěná trvalá ochrana. Pamatujte ale na to, že boj s lupy je náročný a zdánlivě nekonečný. Proto se musíte obrnit trpělivostí. Lupy mají tendenci se vracet, proto mějte produkty z této řady vždy po ruce. Jakmile ale vaše lupy zmizí, přestaňte produkty z této řady používat a vraťte se k nim až to bude zase potřeba.

Účinky

  • Zklidňuje vaši pokožku a čistí ji.
  • Zbaví vás lupů.

 

Aplikace

Používejte místo šamponu po dobu 4 týdnů 3x týdně. Pokud jste zvyklí umývat vlasy častěji, tak prosím dodržujte doporučené dávkování 3x týdně a mezitím vlasy umývejte Purify šamponem. Před aplikací vlasy důkladně propláchněte vodou. Následně množství velikosti padesáti koruny rozetřete v dlaních a rovnoměrně aplikujte k pokožce hlavy. Jemně vmasírujte. Velmi důkladně opláchněte. Nikde nesmí zůstat ani trocha produktu. Nakonec aplikujte kondicionér.

Po 4 týdnech pokračujte v mytí šamponem Purify Shampoo.

 

Cílová skupina

Pro zákazníky s intenzivní, vytrvalou tvorbou lupů, které se těžko odstraňují, a velice mastnou a podrážděnou vlasovou pokožkou.

 

Složení

Pyritiom zinečnatý: Léčí a je také prevencí před infekcemi.

Exktrakt z vilínu: Působí protizánětlivě.

Allantoin: Zklidňuje pokožku a chrání ji.

Pyrihion zinečnatý: Poskytuje dlouhotrvající regulaci tvorby lupů.

Extrakt z vilínu: Snižuje výskyt zánětů.

Allantoin: Zklidňuje podráždění a poskytuje ochranný efekt.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: