H4-Hydrate Emulsion 50ml

Bezoplachová emulse pro doplnění hydratace.


800 Kč
Kategorie: System Professional
Hmotnost: 0.05 kg
 

Hydrate Emulsion

Tato emulze je velmi intenzivní a silná péče určený především pro doplnění hydratace. Jedná se o hloubkovou péči, která vlasy vyživuje a hydratuje zevnitř.

Pokud vaším problémem jsou elektrizující vlasy, tak jste na správném místě. Díky této emulzi můžete dát statické elektřině sbohem. Jako bonus poskytuje ochranu i před krepatěním a vysušováním. Skvělé složení zajišťuje dlouhotrvající hydrataci a nezatěžuje vlasy.

 

Účinky

  • Hloubkově hydratuje a vyživuje vlasy.
  • Chrání vlasy před elektrizováním.
  • Zamezuje krepatění vlasů.
  • Zajišťuje dlouhotrvající hydrataci a zabraňuje vysušování.
  • Nezatěžuje vlasy.

 

Aplikace

Emulzi aplikujte na vlasy umyté šamponem. Nádobku důkladně protřepejte, otočte dávkovačem dolů a aplikujte v pěti dílech přímo na ručníkem vysušené vlasy. Jemně vmasírujte do vlasů a masírujte do úplného vstřebání. Nechte působit 5 až 10 minut, pak důkladně opláchněte.

Pokud chcete dosáhnout intenzivnějšího účinku bez dalších přípravků, tak po nanesení nandejte na vlasy koupací čepici a zabalte vlasy do turbanu z ručníku. Nechte působit až 50 minut.

 

Cílová skupina

Pokud trpíte suchými vlasy, které potřebují hydrataci a výživu, tak jste cílovkou právě vy. Přípravek je vhodný i pro lidi, co bojují elektrizujícími vlasy.

 

Složení

Glycerin: Zajišťuje dlouhotrvající hydrataci.

Dl-Panthenol: Hydratuje a zklidňuje vlasy i pokožku.

Glukóza a fruktóza: Udržuje hydrataci uvnitř vlasu a dodává hebkost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: