X2E-Elastic Force 125ml

  • 1 z 2

1 535 Kč
Kategorie: System Professional
Hmotnost: 0.125 kg
 

Elastic Force

Toužíte po dokonalém lesku a poddajnosti vlasů? Tak to jste zde správně. Toto sérum je jedinečný přípravek pro konečnou úpravu vlasů. Možná si teď pokládáte otázku, proč jedinečný. A na to máme jednoduchou odpověď. Tento rychle působící sprej umožňuje vniknutí složek do jádra vlasu, díky čemuž složky začnou působit během okamžiku.

Po aplikaci okamžitě zlepšuje vlasům jejich elasticitu, takže jsou vyfoukané vlasy pružnější a snáze se tvarují. Sérum ihned vyhlazuje povrch vlasů a zanechává vlasy hebké na dotek, přičemž zároveň zlepšuje jejich odolnost a sílu. Díky tomu vypadají zdravě, silně a získávají oslnivý lesk.

 

Účinky

  • Okamžitě vyhlazuje povrch vlasu a tím zanechává vlasy hebké na dotek.
  • Zlepšuje odolnost a sílu vlasů.
  • Vlasy jsou pružnější a snáze se tvarují.
  • Dodává vlasům oslnivý lesk.

 

Aplikace

Vlasy umyjte šamponem a následně ošetřete kondicionérem, emulzí nebo maskou. Vlasy vysušte ručníkem a přípravek naneste přímo na ně – po částech, od kořínků po konečky. Pročešte a 15 sekund oplachujte. Sérum působí okamžitě. Účes pak upravte jako obvykle.

 

Cílová skupina

Sérum je určené pro všechny typy vlasů, zejména pro ty, kdo touží po hedvábných vlasech, které budou přirozeně pružné a plné života.

 

Složení

Pokročilá směs panthenolu a drahocenných pečujících složek: Vlasům dodávají hebkost a pružnost.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: