X1S-Silver Shampoo

244/15M 244/250 244/100 Zvolte variantu
Neohodnoceno
  • 1 z 2

45 Kč 600 Kč 2 190 Kč od 45 Kč
  • Varianta
Kategorie: Studená blond
 

Silver Shampoo

Šampon přesně na míru pro všechny blondýnky světa. A je jedno jestli jste blondýnkou přírodní, barvenou nebo zesvětlenou. Díky modrým pigmentům, které tento šampon obsahuje, neutralizuje žlutý pigment ve vlasech a vytvoříte rovnoměrný chladný odstín. Pravidelné používání tento efekt zvyšuje. Díky propracovanému systému péče šampon zanechává vlasy hladké na dotek a usnadňuje jejich rozčesávání.

Tento šampon vlasy vysušuje a je vhodné ho střídat s nějakým jiným šamponem z naší nabídky, který o vlasy bude pečovat a vyřeší jejich další potřeby. Doporučujeme Hydrate Shampoo. Kromě toho vždy použijte kondicionér a pravidelně si dopřávejte i masku na vlasy, která o ně bude pečovat hloubkově.

Nikdy nepoužívejte šampon hned po čerstvém barvení. Péče tímto šamponem přichází na řadu až po několika týdnech od barvení. A to v momentě, kdy máte pocit, že je odstín vlasů do žluta.

 

Účinky

  • Zvýrazňuje studený tón vlasů.
  • Potlačuje nežádoucí žluté odstíny vlasů.
  • Snížení teplých odstínů vlasů.

 

Aplikace

Rovnoměrně zapracujte do vlhkých vlasů jednu dávku šamponu, která zhruba odpovídá čajové lžičce. Šampon ve vlasech napěňte a důkladně opláchněte. Pro dosažený intenzivního efektu nechte působit delší dobu. Pamatujte ale na to, že šampon svými vlastnostmi vlasy hodně vysušuje a proto je třeba vlasům dopřát pořádnou dávku regenerace kondicionérem a jednou za týden maskou. Pravidelným používáním tohoto šamponu se jeho účinek posílí. Po dosažení požadovaného barevného efektu prostřídejte s vhodným šamponem, abyste zabránili nadbytečné pigmentaci a výraznému vysušení vlasů.
Vhodné kombinovat s kondicionérem z řady Repair.

 

Cílová skupina

Pro barvené, přirozené nebo odbarvené blond vlasy. Vhodné i pro vlasy melírované. Tento šampon je vhodný pro všechny, kteří si nepřejí, aby jejich blond vlasy měly teplý odstín nebo jejich šedé vlasy měly žlutý odstín.