X1S-Silver Shampoo

244/15M 244/250 244/100 Zvolte variantu
  • 1 z 2

45 Kč 600 Kč 2 190 Kč od 45 Kč
  • Varianta
Kategorie: System Professional
 

Silver Shampoo

Šampon přesně na míru pro všechny blondýnky světa. A je jedno jestli jste blondýnkou přírodní, barvenou nebo zesvětlenou. Díky modrým pigmentům, které tento šampon obsahuje, neutralizuje žlutý pigment ve vlasech a vytvoříte rovnoměrný chladný odstín. Pravidelné používání tento efekt zvyšuje. Díky propracovanému systému péče šampon zanechává vlasy hladké na dotek a usnadňuje jejich rozčesávání.

Tento šampon vlasy vysušuje a je vhodné ho střídat s nějakým jiným šamponem z naší nabídky, který o vlasy bude pečovat a vyřeší jejich další potřeby. Doporučujeme Hydrate Shampoo. Kromě toho vždy použijte kondicionér a pravidelně si dopřávejte i masku na vlasy, která o ně bude pečovat hloubkově.

Nikdy nepoužívejte šampon hned po čerstvém barvení. Péče tímto šamponem přichází na řadu až po několika týdnech od barvení. A to v momentě, kdy máte pocit, že je odstín vlasů do žluta.

 

Účinky

  • Zvýrazňuje studený tón vlasů.
  • Potlačuje nežádoucí žluté odstíny vlasů.
  • Snížení teplých odstínů vlasů.

 

Aplikace

Rovnoměrně zapracujte do vlhkých vlasů jednu dávku šamponu, která zhruba odpovídá čajové lžičce. Šampon ve vlasech napěňte a důkladně opláchněte. Pro dosažený intenzivního efektu nechte působit delší dobu. Pamatujte ale na to, že šampon svými vlastnostmi vlasy hodně vysušuje a proto je třeba vlasům dopřát pořádnou dávku regenerace kondicionérem a jednou za týden maskou. Pravidelným používáním tohoto šamponu se jeho účinek posílí. Po dosažení požadovaného barevného efektu prostřídejte s vhodným šamponem, abyste zabránili nadbytečné pigmentaci a výraznému vysušení vlasů.
Vhodné kombinovat s kondicionérem z řady Repair.

 

Cílová skupina

Pro barvené, přirozené nebo odbarvené blond vlasy. Vhodné i pro vlasy melírované. Tento šampon je vhodný pro všechny, kteří si nepřejí, aby jejich blond vlasy měly teplý odstín nebo jejich šedé vlasy měly žlutý odstín.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: